Nilgün Bodur'dan kuzuların sessizliği maskesi!

Sosyal medya hesabından sık sık güzelliğe dair karışım maskeleri kendi cildine uygulayan Nilgün Bodur tariflerinden birisi ile karşınızdayız. Bilindiği üzere sevilen yazar cildine çok önem veriyor ve önerdiği maskeleri önce kendi cildinde deniyor.

Kadın

Nilgün Bodur'dan kuzuların sessizliği maskesi! Botoks etkisi yaratan ve gözeneklerin daralmasına yardımcı olan maskenin tarifi şu şekilde.

Malzemeler:
10 veya 15 yaprak nane
1 Yumurta akı

Bir rondo yardımı ile elde edeceğiniz karışımı yüzünüze bir kâğıt havluyu parçalayarak yerleştirdikten sonra sürün ve otuz dakika kadar beklettikten sonra durulayın.

Sivilce çıkanlara özellikle tavsiye edilen maskenin içinde bulunan nane, ciltteki ölü hücreleri arındırıp cildi pürüzsüz bir hale getirerek temizliyor. Kendisi bir mucize olan yumurta akı içerdiği proteinle besliyor, cildi sıkılaştırıyor, akne oluşumunu engelliyor. Ve içerdiği aminoasitler sayesinde fazla yağı da alıyor.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: