'Nilüfer 13 Düet' albümünün ilk konserini verdi

Nilüfer, 13 düet albümünde düet yaptığı rock müzisyenleri ile, Aile İçi Şiddete Son Acil Yardım Hattı için sahneye çıktı.

Kültür-Sanat

'Nilüfer 13 Düet' albümünün ilk konserini verdi Nilüfer, 13 düet albümünde düet yaptığı rock müzisyenleri ile, Hürriyet Aile İçi Şiddete Son Acil Yardım Hattı için sahneye çıktı. Bir çok sanatçının Nilüfer’e eşlik ettiği konserde elde edilen gelirin tamamı şiddet mağdurlarına 7 gün 24 saat destek veren Acil Yardım Hattı’na aktarılacak.

Nilüfer, 2011 yılında yayınlanan 'Nilüfer 12 Düet' albümünün devamı niteliğindeki unutulmaz şarkılarının yeniden düzenlendiği 'Nilüfer 13 Düet' albümünün ilk konserini, İstanbul Kongre Merkezi’nde, Hürriyet Aile İçi Şiddete Son Acil Yardım Hattı yararına verdi. Aynı zamanda albümün tanıtımı için sahneye çıkan Nilüfer, Gripin’le “Hatıralar Hayal Oldu”, Gece ile “Başıma Gelenler”, Emre Aydın’la “Son Perde”, Bulutsuzluk Özlemi ile “Her Yerde Kar Var”, Feridun Düzağaç ile “Kavak Yelleri”, Kargo ile “Yaşamak Ne Güzel Şey”, Mor ve Ötesi’yle “Dokun Bana”, Model’le “Şov Yapma”, Zakkum’la “Agora Meyhanesi”, Pinhâni ile “Dünya Dönüyor” ve Çilekeş’le “Değişir Dünya” adlı şarkılarını seslendirdi. Konserin finalinde bütün müzisyenler sahneye çıkarak birlikte şarkı söyledi.

Konser öncesi bir konuşma yapan Nilifer, “Aile içi şiddet bizi çok üzüyor. Bu akşam buraya gelerek, hepiniz de bu umut dolu harekete destek verdiniz. Bunun için çok teşekkür ediyorum. Aile İçi Şiddete Son kampanyası 9 yıldan beri büyük bir başarıyla devam ediyor. Amaç elbette ki duyurmak, insanları bu konuda bilinçlendirmek, farkındalık yaratmak. Ayrıca 5 yıldan beri Acil Yardım Hattı binlerce şiddet mağdurlarına destek oluyor, yardım elini uzatıyor. Buraya geldiniz destek verdiniz, ama bir de 6643’e SMS atarsanız bir daha destek olacaksınız” diyerek izleyicilerden kampanyaya destek olmalarını istedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: