NİLÜFER SAHNEDE ŞEHİTLERİ ANDI

Şarkıcı Nilüfer, iki kez üst üste ertelenen ENKA konserini önceki akşam verdi. Ünlü şarkıcı, ülkenin huzurunu bozanlara mesaj gönderdi.

Magazin

NİLÜFER SAHNEDE ŞEHİTLERİ ANDI Enka Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu'nda 9 Temmuz'daki ilk konserini yağmur, 20 Temmuz'daki ikinci konserini ise şehitler yüzünden iptal eden şarkıcı Nilüfer, önceki akşam sahnedeydi. Bu vatan için hayatını kaybedenleri duyduğunda çok üzüldüğünü söyleyen ünlü şarkıcı, seyircilerine yaptığı açıklamayla ülkenin huzurunu bozmaya çalışanlara mesaj gönderdi.

VERECEK TOPRAĞIMIZ YOK
Türk pop müziğinin ünlü ismi Nilüfer, konserde şehitlerle ilgili "Bizim kimseye verecek bir karış toprağımız yok! Onlar ecelleriyle ölmüyor, sadece bu vatan için hayatlarını kaybediyorlar. Yani kurban oluyorlar. Yedi şehit verdiğimiz gün, psikolojim bozulduğu için sahneye çıkmak istemedim. O gün, 'Kim Arar Seni Kim Arar' şarkısını söyleyerek eğlendirmemi bekleyemezdiniz sanırım" diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: