'NINE' BEYAZPERDEDE

İkiz bebeklerini yazın dünyaya getirecek olan Nıcole Kıdman, Judı Dench'le başrolü paylaşacağı bir filmin hazırlıkları içinde.

Magazin

'NINE' BEYAZPERDEDE Tiyatro ve Sinema dalında bugüne kadar dünyanın en saygın 24 ödülünü toplayan Judi Dench ve Nicole Kidman, ünlü bir Broadway müzikali olan 'Nine'ın beyazperde adaptasyonunda birlikte kamera karşısına geçmeye hazırlanıyorlar. Tony ödüllü bir müzikal olan 'Nine'da oynayabilmek için kuşkusuz çok iyi bir müzikal oyunculuğu alt yapısı gerekiyor. Oyunun sinema versiyonu için daha önce pek çok müzikalde oynamış hatta Cabaret ile Laurence Oliver ödülünü kazanmış Dench ile Moulin Rouge'daki performansıyla Oscar'a aday olan ve Altın Küre kazanan Nicole Kidman'ın seçilmesi boşuna değil.

Kidman ve Dench dışında Oskar ödüllü Javier Bardem, Marion Cotillard,'ın rol alacağı yapımda ayrıca Penelope Cruz ve Sophia Loren'i de görebileceğiz. Mart ayında başlanması düşünülen proje Kidman'ın hamileliğinden dolayı önümüzdeki yıla kaldı.

h2
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: