Nişanlısından Ebru Şallı'ya övgüler!

Önceki akşam İstinye'de bir restoranda yemek yiyen Ebru Şallı ve nişanlısı Uğur Akkuş çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Şallı, yakında yeniden pilates programına başlayacağını söyledi.

Magazin

Nişanlısından Ebru Şallı'ya övgüler! Geçtiğimiz günlerde birlikte kar tatiline giden Ebru Şallı ve Uğur Akkuş, bol bol kayak yaptıklarını belirtti.

Uğur Akkuş'tan o iddialara yanıt!

Uğur Akkuş'tan o iddialara yanıt!Kayak konusunda Uğur Akkuş’un kendisinden daha iyi olduğunu belirten Ebru Şallı, “Doğumdan sonra zıplama korkum oluştu. Sis falan olunca pek çıkmıyorum” diye konuştu.

Ebru Şallı, yakında yeniden pilates programına başlayacağının müjdesini de verdi. İki yıldır pilates yaptığını belirten Uğur Akkuş ise “Dünyanın en iyi eğitmeni var yanımda. Pilates yapmamak ne mümkün” diyerek Şallı’dan övgüyle bahsetti.

Ebru Şallı: Tektaş değil çok taş!

Ebru Şallı: Tektaş değil çok taş!Yaza doğru evlenecek olan ikili, “Evlilik tarihi netleşti mi? Düğün nerede olacak?” soruları üzerine “Biraz daha sorarsanız bizzat haber vereceğiz” diye karşılık verdi.

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş yeni yılda evlenecek mi?

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş yeni yılda evlenecek mi?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: