‘NİYE İPTAL EDEYİM Kİ!’

EMRE ALTUĞ, KUZEY IRAK’TAN ŞEHİT HABERLERİNİN GELDİĞİ ŞU DÖNEMDE, VERECEĞİ KONSER ÖNCESİ SORULAN ‘ŞU DÖNEMDE KONSER VERMEYİ UYGUN BULUYOR MUSUNUZ?’SORUSUNA, “KONSERİMİ NEDEN İPTAL EDEYİM” DEYİNCE TEPKİ ÇEKTİ..

Magazin

‘NİYE İPTAL EDEYİM Kİ!’ Bir haftadır süren Kuzey Irak operasyonunda şehit haberleri tüm ülkeyi yasa boğarken Emre Altuğ, programını tüm hızıyla sürdürüyor. Onlarca şehidin toprağa verildiği geçtiğimiz günlerde yine konser veren Altuğ'un fazla ilgi görmediği de konuşuldu...Altuğ'un konserini iptal etmeme nedeni olarak mekandan aldığı para olarak gösteriliyor..

ÇAĞLA'YI KULLANIYOR!

Özel yaşamında da sıkıntılı günler geçiren Emre Altuğ, Çağla Şıkel ile sık sık kavga ediyor... Geçtiğimiz yaz Kanal D mikrofonlarına "Çağla'yı mezarda görsem bile selam vermem" demesine karşın, reytinginin azaldığını anlayınca tekrar Çağla'ya döndü...

İkilinin basın mensuplarının sıkça dolaştığı Nişantaşı, Kuruçeşme ve Beyoğlu'nun gözde mekanlarını seçmesi de dikkat çekiyor..


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: