No:309 9 ülkeye daha satıldı!

FOX ekranlarından yayınlanan ve yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran dizilerden “No: 309”, şimdi 9 ülkede daha izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Dizi Galeri

No:309 9 ülkeye daha satıldı! Türkiye’de yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği dizi Nikaragua, Bulgaristan, Romanya, Arnavutluk, Rusya, Tunus, Angola ve Bolivya gibi ülkelerde ekrana gelecek.

9 farklı ülkeye satışı gerçekleşen başarılı dizinin başrollerini Demet Özdemir, Furkan Palalı ve Sumru Yavrucuk paylaşıyordu.

Son olarak No: 309 dizisinde birlikte rol alan Demet Özdemir ile Furkan Palalı ile ilgili "Yeniden aşk yaşıyorlar" şeklinde haberler basında yer aldı. İkili, Demet Özdemir'in doğum günü partisinde bir araya gelmiş ve birlikte verdikleri poz da sosyal medyada yayınlanmıştı. Bu fotoğrafla birlikte aşk iddiaları da yeniden gündeme geldi. Çiftle ilgili daha önce de aşk haberleri çıkmış ama taraflar bu haberlerle ilgili herhangi bir açıklamada bulunmamıştı. Yalanlama gelmeyince de iddiaların doğru olduğu düşünülmüştü. Bu kez Demet Özdemir, haberlere sosyal medya hesabında yanıt verdi: "Hiç birlikte olmadık ki..."

Bunlarda ilginizi çekebilir: