Nöbet dizisi ne zaman sete çıkacak?

Pana Film'in yeni projesi "Nöbet"in hazırlıkları tam gaz sürüyor. Son olarak dizinin ocak ayında sete çıkacağı iddia edildi.

Dizi Galeri

Nöbet dizisi ne zaman sete çıkacak? Kış sezonunun iddialı projeleri arasında yer alan Nöbet dizisinin oyuncu kadrosu geçen günlerde açıklanmış, Yurdaer Okur, Saygın Soysal, Deniz Bolışık, İbrahim Kendirci, Kaan Sevi, Tuncay Beyazıt, Kürşat Alnıaçık ve İpek Karapınar'la anlaşmaya varıldığı duyurulmuştu.

Nöbet dizisinde yeni gelişme!

Nöbet dizisinde yeni gelişme!"Nöbet" için Antalya Elmalı'da yeni bir kasaba inşa edilmiş, karakol olarak kullanılacak eski bir binaya 100 kişilik yatakhane, yemekhane ve eğitim alanları yapılmıştı. Ayrıca dizinin çekimlerinde kullanılması için askeri araçlar, helikopter ve askeri teçhizatlar temin edilmişti.

Dizinin ne zaman yayın hayatına başlayacağı ise oyuncuların hayranları tarafından merak ediliyor. Star TV’nin Söz ve Fox’un Savaşçı dizileri gibi asker kökenli dizilere rakip olarak gelen Nöbet'in, ocak ayının ilk haftası sete çıkması planlanıyor. Bu hafta okuma provaları başlayacak olan dizi, Antalya Elmalı'da çekilecek.

İşte 'Nöbet' dizisinin oyuncu kadrosu!

İşte 'Nöbet' dizisinin oyuncu kadrosu!

Bunlarda ilginizi çekebilir: