Nöbet dizisi sete çıkıyor!

Pana Film'in yeni projesi "Nöbet"in hazırlıkları tam gaz sürüyor. Son olarak dizinin 5 ocak cumartesi günü sete çıkacağı öğrenildi.

Dizi Galeri

Nöbet dizisi sete çıkıyor! Kış sezonunun iddialı projeleri arasında yer alan Nöbet dizisinin oyuncu kadrosu geçen haftalarda açıklanmış, Yurdaer Okur, Saygın Soysal, Deniz Bolışık, İbrahim Kendirci, Kaan Sevi, Tuncay Beyazıt, Kürşat Alnıaçık ve İpek Karapınar'la anlaşmaya varıldığı duyurulmuştu.

Nöbet dizisinde yeni gelişme!

Nöbet dizisinde yeni gelişme!"Nöbet" için Antalya Elmalı'da yeni bir kasaba inşa edilmiş, karakol olarak kullanılacak eski bir binaya 100 kişilik yatakhane, yemekhane ve eğitim alanları yapılmıştı. Ayrıca dizinin çekimlerinde kullanılması için askeri araçlar, helikopter ve askeri teçhizatlar temin edilmişti. Dizinin ne zaman yayın hayatına başlayacağı ise merak konusuydu.

Nöbet dizisi ne zaman sete çıkacak?

Nöbet dizisi ne zaman sete çıkacak?Medyatava'nın haberine göre; Kadrosunda Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan’ın da yer aldığı Nöbet dizisi, 5 ocak cumartesi günü sete çıkacak. Show TV’de seyirciyle buluşacak olan Pana Film imzalı ‘Nöbet’ dizisinin ocak ayı içerisinde de ekrana gelmesi bekleniyor.

İşte 'Nöbet' dizisinin oyuncu kadrosu!

İşte 'Nöbet' dizisinin oyuncu kadrosu!Gökhan Gencebay, Nöbet'te!

Gökhan Gencebay, Nöbet'te!

Bunlarda ilginizi çekebilir: