Nöbet dizisinde yeni gelişme!

Pana Film'in yeni projesi "Nöbet"in hazırlıkları tam gaz sürüyor. Son olarak dizide Saygın Soysal'ın partneri de belli oldu.

Dizi Galeri

Nöbet dizisinde yeni gelişme! Kış sezonunun iddialı projeleri arasında yer alan Nöbet dizisinin oyuncu kadrosu geçen günlerde açıklanmış, Yurdaer Okur, Saygın Soysal, Deniz Bolışık, İbrahim Kendirci, Kaan Sevi, Tuncay Beyazıt ve Kürşat Alnıaçık'la anlaşmaya varıldığı duyurulmuştu.

Önümüzdeki hafta okuma provalarının başlaması planlanan "Nöbet"te, Saygın Soysal'ın partnerini kimin canlandıracağı ise merak konusuydu. Medyatava'nın haberine göre son olarak "Kırgın Çiçekler" dizisinde başrol oynayan İpek Karapınar'ın, dizide Murat Yüzbaşı'nın eşi Zeynep karakterini canlandıracağı ortaya çıktı.


Ocak ayında Show TV'de seyirciyle buluşacak olan "Nöbet" için Antalya Elmalı'da yeni bir kasaba inşa edilmiş, karakol olarak kullanılacak eski bir binaya 100 kişilik yatakhane, yemekhane ve eğitim alanları yapılmıştı. Ayrıca dizinin çekimlerinde kullanılması için askeri araçlar, helikopter ve askeri teçhizatlar temin edilmişti.

İşte 'Nöbet' dizisinin oyuncu kadrosu!

İşte 'Nöbet' dizisinin oyuncu kadrosu!Nöbet dizisinin yeni başrol oyuncusu kim oldu?

Nöbet dizisinin yeni başrol oyuncusu kim oldu?Nöbet dizisinde sürpriz gelişme!

Nöbet dizisinde sürpriz gelişme!

Bunlarda ilginizi çekebilir: