Nobu Bodrum'da şefin tavsiyelerini deneyin!

Dünyaca ünlü Şef Nobu Matsuhisa ile ünlü aktör Robert de Niro’nun sahibi olduğu ikonik restaurant Nobu; New York, Londra, Milano, Monte Carlo, Moskova, Tokyo, Miami, Malibu, Las Vegas, Cape Town, Dubai gibi önemli merkezlerin ardından Türkiye’ye, Palmarina Bodrum’da hizmet vermeye devam ediyor..

Diğer Haberler

Nobu Bodrum'da şefin tavsiyelerini deneyin! Yaz sezonu boyunca tatilcilerden tam not almaya ve Dünyaca ünlü isimleri ağırlamaya devam eden Nobu Bodrum'un inanılmaz lezzetleri arasında bakın neler var?

Şefin Tavsiyeleri

Dünya üzerinde yaklaşık 30 lokasyonda şubesi bulunan Nobu, Japon mutfağının devi olarak kabul ediliyor. Şef Nobu Matsuhisa’nın mutfağında ve sunumlarında kurduğu yüksek standartlar ve titizliği dünyaca biliniyor. Nobu Bodrum’un açılışıyla beraber Türkiye de bu standartlarla tanıştı. Kısa zamanda, Palmarina Bodrum’un yerli yabancı ziyaretçilerinin yoğun ilgisi ile karşılaşan Nobu Bodrum yönetimi aldıkları olumlu tepkilerden memnuniyet duyduklarını belirtti.

yellowtail jalapeno

salmon new style

white fish tradito

rock shrimp

black cod miso
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: