N.ÖNCEL, "TÜM ŞARKILARIM SENİNDİR SEZEN!"

Sezen Aksu, yıllardır küs oldukları iddia edilen Nazan Öncel'i evinde ziyaret etti. Öncel, kendisinden şarkı isteyen Sezen'e, tüm repertuvarını açtı

Magazin

N.ÖNCEL, "TÜM ŞARKILARIM SENİNDİR SEZEN!" RAKİP GÖSTERİLİYORLAR
Efsaneyi bitiren poz! Müzik dünyasının iki üretken bestecisi Sezen Aksu ile Nazan Öncel, yıllardır birbirlerine rakip olarak gösteriliyor ve aralarının açık olduğu iddia ediliyordu. Son olarak Minik Serçe'nin; rakibi Öncel'den şarkı aldığı için Tarkan'a küstüğü haberleri bile medyada yer almıştı. Geçtiğimiz günlerde Aksu; Öncel'i evinde ziyaret ederek albümü için şarkı istedi.

ÖNCEL'DEN ŞARKI ALDI
Bu ricayı memnuniyetle karşılayan Öncel, "Bütün şarkılarım senin" yanıtını verdi. Karşılıklı jestleşmenin ardından iki sanatçı, birbirlerinin yeni albümleri için yaptıkları eserleri dinlediler. Buluşma sırasında Aksu, Öncel'den bir de şarkı aldı. Ancak okumaya karar verdiği bestenin ismi ve içeriği açıklanmadı. Görüşme sırasında ikili birbiriyle güç birliği yapma kararı verdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: