Norm Ender, Reynmen'e meydan okudu, sosyal medya karıştı!

Norm Ender'in Tema Vakfı'na fidan bağışı yapması konusunda yaptığı çağrıya olumlu yanıt veren Reynmen de Hadise'ye meydan okudu. Sosyal medyadan #fidanchallenge etiketiyle yapılan paylaşımlar büyük bir yankı uyandırdı.

Magazin

Norm Ender, Reynmen'e meydan okudu, sosyal medya karıştı! Ünlü rapçi Norm Ender, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile son günlerde yaşanan orman yangınlarına dikkat çekerek örnek bir kampanyayla sosyal sorumluluk hareketi başlattı. Tema Vakfı'na yaptığı fidan bağışıyla, kampanyayı başlatan Norm Ender, fidan bağışı ile ilgili başlattığı kampanyada ünlü şarkıcı Reynmen'e meydan okudu.Reynmen'den cevap gecikmedi!

Norm Ender'in bu çağrısına Reynmen hemen yanıt verdi. Tema Vakfı'na 501 fidan bağışında bulunduğunu açıklayan şarkıcı, "Böyle bir olayın içerisinde olduğum için çok mutluyum" dedi ve kendisi de Hadise'ye meydan okudu.Hadise de fidan bağışladı!

Norm Ender'in başlattığı 'Fidan Challenge'ta Reynmen'in meydan okuduğu Hadise, 1000 adet fidan bağışlayarak Özge Özpirinçci'ye meydan okudu.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: