Nossa Costa Hakan Altun ile şenlendi!

Önceki gece BVS Group’a ait Ataköy Marinada bulunan üç tarafı denizle çevrili Nossa Costa’da sahne alan sevilen aşk şarkılarının bestecisi, arabesk ve fantazi müziğin sevilen ismi Hakan Altun sahne aldı.

Diğer Haberler

Nossa Costa Hakan Altun ile şenlendi! Gecce boyunca sevilen şarkılarını seslendiren Altun, zaman zaman seslendirdiği hareketli şarkıları ile de tüm salona keyifli saatler yaşattı.

Sahnesinde binlerce kez evlilik tekliflerine şahit olan Altun’un sevenleri, Nossa Costa programında da bu geleneği bozmadı.

Sahnede kız arkadaşına evlilik teklifi eden konuk, aldığı "Evet" cevabı ile büyük mutluluk yaşadı.


Genç çifte "Sayısını bilmiyorum ama eminim binlerce kez bu an'ı yaşadım, şahit olduğum bütün evlilik teklifleri evlilikle sonuçlandı, daha boşananı duymadım.. Umarım sizde geleneği bozmaz bir ömür mutlu olursunuz.." dedi.

Geccenin kapanış şarkısını "Ankara’nın Bağlı" isimli şarkı ile yapan ünlü sanatçı, kendisini dinlemeye gelen sevenlerini alkolsüz araç kullanma ve emniyet kemerlerini mutlaka takmaları konusunda uyararak Nossa Costa programını sonlandırdı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: