Nossa Costa'da Hakan Altun rüzgarı

Hakan Altun sahnesine artık bir kült olan “Telefon “ parçası ile başladı. Nossa Costa'da eğlence Hakan Altun ile tavan yaptı. İşte detaylar...

Diğer Haberler

Nossa Costa'da Hakan Altun rüzgarı Ardından dillerden düşmeyen “Aşk Lütfen Gel” , “Hani Bekleyecektin” parçalarını seslendiren sanatçı, Nossa Costa’yı dolduran yüzlerce misafire "Hoş geldiniz. İyi ki geldiniz. Bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize tek tek teşekkür ederiz."
diyerek minnetini gösterdi.


Altun "Şimdi bazılarınız içinden diyor ki; 'Bakalım bu bunalım adam ne okuyacakta bizi bu akşam bunaltacak…' Böyle düşünen ve ilk defa gelenleri şaşırtacağım izninizle…" diyerek salonu kahkahalara boğdu.

Altun, "Çok eğleneceğiz ve unutulmaz bir gecce yaşayacağız. Şimdiden söyleyeyim. Megaloman demeyeceksiniz ama…
Hem Nossa Costa, hem ben ve ekip arkadaşlarım bağımlılık yaparız. Ona göre…" diyerek konuşmasına devam etti.

Daha sonra sırasıyla "Hop tri lay lay", "Aleni Aleni" , "Benimle Evlenir misin?" parçalarını seslendiren sanatçı, Beşiktaş taraftarlarının ısrarlarını kırmayarak “Dem Baba” şarkısını söyledi. Ve “ÇARŞI TÜM KÖTÜLÜKLERE KARŞI” sloganı ile şarkıyı bitirdi.

Nossa Costa’da Hakan Altun rüzgarı bir kez daha esti. Ve hafızlarda kalacak bir performans ile sevilen sanatçı gecceye imzasını bir kez daha attı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: