NOSTALJİK PARTİYE JET SET KONUKLAR

Dünyanın en zengin iş adamları arasında gösterilen Eric Watson, 50. yaş gününü Sirkeci Garı’nda kutladı. 1920’li yılların yaşatıldığı gecceye jet set konuklar katıldı....

Magazin

NOSTALJİK PARTİYE JET SET KONUKLAR Forbes Dergisi'nin 'en zenginler' listesinde yer alan Yeni Zelandalı iş adamı Eric Watson, doğum gününü İstanbul'da kutladı. 50 yaşına giren Watson'a doğum günü partisinde 200 arkadaşı eşlik etti.


Üç günlük eğlenceyi ise Ömer Karacan'ın sahibi olduğu ve Avrupalı jet set'in yakından tanıdığı 'Private - Class' organize etti. Davetliler, eğlencenin ilk günü, Les Ottomans'da düzenlenen partiye katıldılar. Doğum günü kutlamasının yapılacağı gecceye mekan olarak ise Sirkeci Garı seçildi.O dönemin kostümleriyle farklı bir ambiansta bir araya gelen konuklar, eğlenceli bir gecce yaşadılar. Geccenin başında davetlileri Mehter takımı karşıladı. Partinin sürprizlerinden biri de dansözlerdi.

Yeni Zelanda'dan gelen Mania adlı dans grubu özellikle 'Haka' dansıyla izleyenlerden tam puan aldı.

Bol bol nostalji rüzgarlarının estiği gecce, dansözü, yöresel dansları ve şık kıyafetleriyle uzun süre konuşulacak gibi görünüyor. Partiye katılan şanslı Türkler arasında Aytek - Martha Şavkan, Sezai Taşkent, Özlem Önal, Nevbahar - Ali Koç, Melissa Eliyeşil, Selin Fadıllıoğlu vardı.Ömer ve Ali Karacan ile birlikte anneleri Cemile Garan da partinin konuklarındandı. Parti, sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti. Eric Watson, arkadaşlarının yoğun ilgi gösterdiği bu organizasyondan oldukça memnun kalmıştı.

Watson kendisi için yapılan ve üç gecce süren partilerin dışında, gündüzleri de arkadaşlarıyla birlikte İstanbul'un tadını çıkardı. Özellikle kentin tarihinden oldukça etkilenen ve fırsat buldukça dolaşan Watson, müzeleri ve camileri de gezmeyi ihmal etmedi. Watson ve arkadaşları, Kapalıçarşı'da bol bol alışveriş yaptı.

Ömer Karacan, geç saatlere kadar eğlendikten sonra Sirkeci arı'ndan arkadaşlarıyla birlikte Rolls Royce marka otomobiline binerek ayrıldı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: