'Nuh: Büyük Tufan'

Russell Crowe'un başrollerinde oynadığı bu yılın en çok beklenen filminin afişi çıktı!

Kültür-Sanat

'Nuh: Büyük Tufan' 2014 yılının en çok beklenen filmlerinden birisi de hiç şüphesiz Noah filmi. Nuh peygamberin hikayesinin anlatıldığı filmin afişi yayınlandı

Bir Rüya İçin Ağıt (Requiem for a Dream), Şampiyon (The Wrestler), Kaynak (The Fountain) ve Siyah Kuğu (Black Swan) gibi önemli filmlerden tanıdığımız Darren Aronofsky bu sefer bambaşka bir proje ile geliyor. Peygamber Nuh'un hayatını ve kutsal kitaplarda geçen Büyük Tufan olayını olabildiğine epik bir şekilde perdeye yansıtacak olan filmin başrollerinde ise Russell Crowe, Anthony Hopkins, Jennifer Connelly, Nick Nolte, Emma Watson ve Ray Winstone gibi önemli isimler var.

Nuh: Büyük Tufan (Noah) adı ile vizyona girecek olan film, Tanrı tarafından görevlendirilen Hz. Nuh'un meşhur gemisini yapması, insanların alay konusu olaması ve ardından gelen büyük kıyameti seyircisi ile paylaşacak.

28 Mart 2014 tarihinde sinema salonlarına gelecek!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: