NÜKHET DURU'DAN PETEK'E NASİHAT!

Petek Dinçöz, Nükhet Duru'nun programında yemek yapmayı pek bilmediğini anlattı. Duru'nun cevabı ise 'Zaten senin gibi kızı mutfağa sokmazlar' oldu...

Magazin

NÜKHET DURU'DAN PETEK'E NASİHAT!
Nükhet Duru'nun Kanaltürk'teki programına konuk olan Petek Dinçöz, samimi açıklamalarıyla Duru'yu ve ekran başındakileri çok güldürdü.

Çok kıskanç bir kişiliğe sahip olduğunu söyleyen Dinçöz, bir süre önce canlı yayındaki sürpriz bir nikahla evlendiği Can Ataklı'yı saat başı aradığını söyledi. Duru, Dinçöz'e 'Korkunun ecele faydası yok yavrum. Kendisini kendine bırak' telkininde bulundu.

Yoğun iş programları nedeniyle pek yemek yapmaya fırsat bulamadığını sözlerine ekleyen Dinçöz, zaten pek de bilmediğini anlattı. Petek Dinçöz, 'Aç olduğum zaman yaptığım yemekler çok güzel oluyor. Ama aç değilsem yalap şap yapıyorum, ziyan oluyor' diye konuştu.

Dinçöz'ün şu sözleri ise ekran başındakileri güldürdü: 'Pilav yapmayı öğrenmek 2,5 senemi aldı. Acaba ondan mı adamın beni alması da 2,5 sene sürdü!'

Makarna yapmayı bildiğini söyleyen Dinçöz, 'Ama bazen yapışor. İçine 1 çay kaşığı yağ atıyorum' dedi. Dinçöz'ün sözlerine kahkahalarla gülen Nükhet Duru ise 'Senin gibi kızı mutfağa sokmazlar. Öyle gezecek işte önünde, manzara gibi. Mutfak falan ne lüzum' dedi.

Bu arada Petek Dinçöz, Nükhet Duru'yu sıkıştırmayı da başardı. Dinçöz, şarkısını söylemeden önce 'Peki ben bu şarkıyı kocama söyleyeceğim de siz kime söyleyeceksiniz, kime göndereceksiniz?' diye sordu. Duru ise bir an ne söyleyeceğini şaşırdı ve daha sonra kendisini toplayarak 'Ben tedbirli davranayım, hakedene gitsin canım' yanıtını vermekle yetindi.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: