NUR AYSAN'DAN İDDİALARA CEVAP!

Nur Aysan, birkaç gün önce boşandığı Murat Aysan’ın eski eşi Belda Tolgay’ın iddialarına cevap verdi

Magazin

NUR AYSAN'DAN İDDİALARA CEVAP! Tolgay, Aysan çiftinin kendisine nafaka ödenmemesi için boşandığını öne sürmüştü


Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mahidevran Sultan rolünü canlandıran Nur Aysan, birkaç gün önce boşandığı Murat Aysan'ın eski eşine cevap verdi. Murat Aysan'ın eski eşi Belda Tolgay, Nur ve Murat Aysan'ın, kendisine ve oğluna ödenen 4 bin 200 liralık nafakanın kesilmesi için boşandıklarını iddia etmişti.

'BİRLİKTE YAŞAMIYORUZ'
Togay, “Madem ayrılıyorsun, neden soyadının kalmasını istiyorsun? Burada şaibeli bir durum var. Zaten hâlâ birlikte yaşıyorlar. Hatta geçen gün yeni evleri için alışveriş yapmışlar. Ama evlerinin yerini bizden saklıyorlar. Geçen Sevgililer Günü'nde Murat, Nur'a araba hediye etmiş. Nasıl oluyor da bir anda boşanabiliyorlar?” demişti. Nur Aysan, Togay'ın bu açıklamalarına tepki göstererek şunları söyledi: “Belda Togay'ın iddiaları gerçekleri yansıtmıyor. Boşanmamızın nedeni kendisine ödenen nafakanın kesilmesi için değildir. 6 yıldır ne yaşadığımı ben biliyorum. Ayrıca Murat ile aynı evde yaşamıyoruz.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: