Nur Fettahoğlu: "Beren söylediyse..."

Nur Fettahoğlu, Beren Saat'in "Son zamanlarda oyuncu alınacaksa öncelik olarak takipçi sayılarına bakılıyor" sözlerine destek verdi.

Magazin

Nur Fettahoğlu: "Beren söylediyse..." Nur Fettahoğlu önceki gün kızı Elisa ile Akmerkez'de görüntülendi. Kızıyla birlikte sinemaya geldiğini söyleyen güzel oyuncu "Eşek Kral filmini izledik" dedi. Gazetecilerin, "Yeni yıla nerede gireceksiniz?" sorusuna Fettahoğlu, "Yılbaşında ailemle yemek yiyerek geçirmeyi planlıyoruz. İstanbul’da oluruz büyük ihtimalle” diye cevap verdi.


"Beren söylediyse doğru söylemiştir"

Meslektaşı Beren Saat tarafından gündeme getirilen "Son zamanlarda oyuncu alınacaksa öncelik olarak takipçi sayılarına bakılıyor" iddası hakkında Fettahoğlu, "Uzun üredir her şeyden uzak kaldım. Neye istinaden söyledi bilmiyorum ama Beren söylediyse doğru söylemiştir” ifadelerini kullandı.

"Çok güzel bir ekip olduk"

Yeni dizisi Babil'den de bahseden Nur Fettahoğlu, "Çok güzel bir ekip olduk çok heyecanlıyız. Biz çekmeye devam ediyoruz inşallah izleyenlerde severler" dedi. Oyuncu, Aslı Enver'in diziden ayrılacağı yönünde çıkan haberleri de yalanladı: "Yok biz hiç öyle bir şey duymadık.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: