Nur Fettahoğlu, İstanbul’dan taşınıyor mu?

Etiler'de görüntülenen Nur Fettahoğlu, İstanbul’dan taşınacağı yönündeki iddialara cevap verdi. Fettahoğlu, "Belki ileride kızımın eğitimi ve sağlıklı büyümesi için düşünebiliriz ama şu an öyle bir düşüncemiz yok" dedi.

Magazin

Nur Fettahoğlu, İstanbul’dan taşınıyor mu? Oyuncu Nur Fettahoğlu, önceki gün Etiler Akmerkez’de alışveriş yaparken görüntülendi. Girdiği mağazada uzun süre evi için süs eşyaları bakan Nur Fettahoğlu, çıkışta soruları yanıtladı. Güzel oyuncu, İstanbul’dan taşınacağı yönünde çıkan haberler hakkında, "Neden böyle bir şey yazdılar anlamadım. Biz sadece yazları oraya gidiyoruz. Belki ileride kızımın eğitimi ve sağlıklı büyümesi için düşünebiliriz ama şu an öyle bir düşüncemiz yok" dedi. Kendisine gelen senaryoları okuduğunu belirten oyuncu, "İki sinema filmi senaryosu okuyorum. Belki birisinde rol alabilirim. İşimi seviyorum ve özledim. Daha çok gencim, çok iş yapacağım" ifadelerini kullandı. Öte yandan sosyal medyayı aktif olarak kullanan Fettahoğlu, geçtiğimiz günlerde eşi Levent Veziroğlu ile ilgili yaptığı romantik paylaşımın hatırlatılması üzerine, “Bazen böyle romantik şeyler olabiliyor, o bizim her şeyimiz" şeklinde konuştu.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: milliyet.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: