Nur Fettahoğlu'nun yeni imajı!

Güzel oyuncu Nur Fettahoğlu, geçtiğimiz haftalarda çekimlere başlayan BluTV’nin iddialı yeni dizisi “Bozkır” için imajını değiştirdi. Fettahoğlu’nun yeni imajı görenleri kendine hayran bırakıyor.

Magazin

Nur Fettahoğlu'nun yeni imajı! Yapımcılığını ARC Film’in üstlendiği, Bahadır İnce’nin yönetmen koltuğunda oturduğu, oyuncu kadrosunda Yiğit Özşener, Ekin Koç, Nur Fettahoğlu, Merve Çağıran, Bige Önal gibi başarılı isimlerle usta oyuncu Altan Erkekli’nin yer aldığı BluTV’nin çok yakında başlayacak iddialı yeni polisiye dizisi “Bozkır”ın çekimleri devam ediyor. Dizide Altan Erkekli’nin kızını canlandıran Nur Fettahoğlu, bu dizi için imajını değiştirdi. Saçlarını kızıla boyatan güzel oyuncunun yeni imajı büyük beğeni topluyor.

Nur Fettahoğlu, İstanbul’dan taşınıyor mu?

Nur Fettahoğlu, İstanbul’dan taşınıyor mu?
İzleyiciyi ekrana kilitleyecek dizinin senaryosu çizgi roman çalışmalarıyla tanınan Levent Cantek’in imzasını taşıyor.

Çok yakında yayınlanmaya başlayacak olan polisiye dizi “Bozkır”, gerçekçi dili ve karakterleri ile sadece cinayeti çözmekle kalmayacak, adalet duygusunu da tartışmaya açacak.

Nur Fettahoğlu'na Beyrut'tan ödül!

Nur Fettahoğlu'na Beyrut'tan ödül!Nur Fettahoğlu müjdeyi verdi

Nur Fettahoğlu müjdeyi verdi

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: