NUR YENGİ, BİTEN EVLİLİĞİ HAKKINDA İLK KEZ KONUŞTU!

Haluk Bilginer ile evliliğini noktalayan Aşkın Nur Yengi, bu süreci kızı Nazlı ile atlattığını söylüyor: Onun gülüşü tüm hastalıkların çaresi gibi. Kızıma ve şarkılarıma sığınarak, her şeyin üstesinden kolayca gelirim.

Magazin

NUR YENGİ, BİTEN EVLİLİĞİ HAKKINDA İLK KEZ KONUŞTU! Altı yıllık eşi ve kızı Nazlı'nın babası Haluk Bilginer'le evliliğini noktalayan Aşkın Nur Yengi, ayrılığın ardından sessizliğe bürünmüştü. Yaşadığı ayrılıkla ilgili duygularını ilk kez dile getiren ünlü şarkıcı, bu dönemde kızı Nazlı ile her şeyin üstesinden geldiğini ve kızının boşanmadan kötü etkilenmemesi için tüm emeğini ortaya koyduğunu söyledi. İşte anlattıkları...

Haluk Bilginer ile evliliğinizi noktaladınız, ayrılık süreciyle nasıl başa çıkıyorsunuz?
Her şeyden önce evladım bana çok iyi geliyor, onun gülüşü, sarılışı dünyadaki bütün hastalıkların çaresi gibi. Bizim şarkılarımız da var. Biz şarkılarımıza, evlatlarımıza sığınırız, her şeyin üstesinden çok rahat geliriz.

sabah.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: