Nur Yerlitaş ameliyatı oldu mu?

Ünlü modacı Nur Yerlitaş, önceki gün başı sarılı bir fotoğrafını paylaşıp sonra kaldırmıştı. Fotoğrafın önceki ameliyat dönemine ait olduğu iddia edildi. Gecce.com'a konuşan Yerlitaş, geçtiğimiz haftalarda ameliyat olduğunu ve fotoğrafın da yeni olduğunu söyledi. Yerlitaş, bu süreçte, Tarkan, Ebru Gündeş, Hülya Avşar gibi birçok ismin kendisine destek verdiğini anlattı.

Magazin

Nur Yerlitaş ameliyatı oldu mu? Dün Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafla sevenlerini üzen Nur Yerlitaş, başı sargılı fotoğrafı ile ilgili "Fotoğrafı koydum sonra sildim. Hastalığımla ilgili haberler çıkmasını istemiyorum. İşimle ilgilenmeye devam ediyorum" ifadelerini kullandı.

Nur Yerlitaş, ameliyat olduğu iddialarını şu sözlerle doğruladı:

"Kanser hücreleri sol tarafta vardı onun için daha öncesinde ameliyat olmuştum. 4 Mart Pazartesi günü de sağ tarafımdan ameliyat oldum. Tedavim 2.5-3 ay sürecek. Şu anda her gün radyoterapi alıyorum. Başım çok ağrıyor. Biraz da üzgünüm. Doktorum hastalıktan kurtulduğumu söylüyor."

Ünlü modacı, hastalığı sürecinde sanat camiasından gördüğü desteği "Bu süreçte Tarkan, konuşmalarıyla mesajlarıyla bana çok moral verdi. Bana hiçbir vefa borcu olmayan biri aslında ama beni çok mutlu etti. Ebru Gündeş, ameliyat olduğumda hastaneye günde iki kere gelmiş, o da çok destek oldu. Sibel Can, Hülya Avşar, Seda Sayan, Bülent Ersoy, Ebru Yaşar hepsi çok destek oldu" sözleriyle anlattı.

Beyin kanseri olan Yerlitaş, ailesine ve sosyal medya üzerinden kendisine destek olan sevenlerine ise şu sözlerle teşekkür etti:

"Kız kardeşim ve eşi, ailem, bütün akrabalarım en büyük destekçim oldu. Allah bana öyle bir aile vermiş ki, şükürler olsun. Instagram'daki hiç tanımadığım insanlar dualar etti, çok güzel mesajlar attı. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Ben de onlara dua ediyorum. Her insan gibi hayatta tabi ki hatalarım olmuştur. Ama bu süreçte herkesten büyük bir ilgi gördüm."

Nur Yerlitaş'ın sağlık durumu nasıl?

Nur Yerlitaş'ın sağlık durumu nasıl?Nur Yerlitaş: Beni çok ağlattılar!

Nur Yerlitaş: Her gün tedaviye gidiyorum
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: