Nur Yerlitaş: Çağatay ilgi alanıma girmiyor!

Kenan Erçetingöz, İzzet Çapa, Gonca Vuslateri ve Seray Sever aralarına Nur Yerlitaş'ı da alarak magazin gündemindeki son gelişmeleri konuştu.

Magazin

Nur Yerlitaş: Çağatay ilgi alanıma girmiyor! Dört Benzemez ve Nurella, Çağatay Ulusoy'un rol alacağı reklam filmi için talep ettiği iddia edilen uçuk istekleri masaya yatırdı.


İşte o röportaj:

◊ Vay be, yerimde gözün var demek Seray. (Kahkahalar) Haydi o zaman başlayalım; daha önce Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya’nın reklamlarında oynadığı firmanın yeni yüzü Çağatay Ulusoy olacakmış. Bu iş için 1 milyon lira alan Çağatay, çekimleri dünyaca ünlü fotoğraf sanatçımız Mert Alaş’ın yapmasını ve kendisine Gigi Hadid’in eşlik etmesini istemiş. Firma bütçeyi kabul etmeyince de Ulusoy rivayete göre ortalığı birbirine katmış. Buyrun buradan yakın!
- Nur: Ay Mert Alaş mı? Ölüyorum ben o çocuğa, Instagram’da karşılıklı takipteyiz beybi, hep yazışıyoruz...
- Kenan: Gerçekten böyle uçuk şartları mı varmış?
◊ Neye ve kime göre uçuk olduğu tartışılır ama evet bunları istediği söyleniyor...
- Gonca: Çağatay acaba niye o mankeni istemiş? Sebebini bileyim de bir oyuncu olarak bundan sonra kendi kapris formülasyonumu ona göre ayarlayayım. (Kahkahalar)
- Kenan: Açıkla işte, dediğin gibi oyuncusun sonuçta. Hayattan kopmuşsun kızım sen, entel olacağım ayağına...
- Gonca: Ben aranızda küçük bir entel fasulye gibi kaldım. Vallahi bu durumu beş kişi değil, beş bin kişi bir araya gelse çözemez.
- Nur: Çağatay bütün bunları isterken ne içmiş acaba?
- Seray: Neden istemesin ki çocuk Mert Alaş’ı? Bu bir kapris değil bence! Sete giderken kendi makyözünü, kendi kuaförünü de tercih edebilir. Sonuçta bir oyuncu onu en iyi gösterecek ekibi isteme hakkına sahiptir.
- Kenan: İsteme hakkına tabii ki de sahip fakat talepleri yerine getirilmedi diye ortalığı birbirine kattıysa, orada bir dur diyeceksin arkadaş! Bu arada hâlâ Gonca Hanım’ın bir oyuncu olarak Çağatay’la ilgili yorumlarını alamadık.
- Gonca: Bir kere soru Çağatay değil! Onun masaya koyduğu şartlar Kenan Abicim...
- Kenan: Ama sen de iyi oyuncusun...
- Gonca: Eee?
- Kenan: Sen en son ne zaman böyle şeyler talep ettin?
- Gonca: Ben ne zaman bir çay istedim de getirmediler ki? Şaka bir yana kadınlara bu kadar iltimas göstermezler zaten. Erkek oyunculara göre hem daha az para alıyoruz hem de sette ciddi bir baskı altında çalışıyoruz.
- Nur: Ay Mert Alaş mı dediniz? Niye istiyormuş?
- Seray: Aramıza hoş geldin Nur... (Kahkahalar)

NUR: SOKAKLARDA ÇAĞATAY’A BENZEYEN O KADAR ÇOCUK VAR Kİ

◊ Nur kendi paralel evreninden çıkıp aramıza hoş geldin. Çağatay’ın yeni oynayacağı reklam filmi için taleplerinden bahsediyoruz...
- Nur: Ayol sokaklarda Çağatay’a benzeyen o kadar çok çocuk var ki... Bence bu reklamcılar ve firma sahipleri bulsunlar yeni birini, üç kuruşa da kapatsınlar konuyu. Nedir yani ünlülerin bu kadar kapris yapması?
- Gonca: Ben de şunu anlamıyorum; oyuncu diziyi yapıyor, ardından dizi patlıyor. Reklamcı da bakıp “Aa dizi patladıysa biz bunu oynatalım” diyor. Yahu temsil ettiğin marka yerlerde sürünüyor da o starla mı yeniden ayağa kalkacak? Üstelik hepsi de zaten başarılı firmalar. Niye markalarına yönelik iş yapmıyorlar bilmiyorum.
- Seray: Vallahi doğru, çoğu zaman reklam yüzleri markanın önüne geçiyor. Sen ne düşünüyorsun Çağatay’ın istekleri konusunda İzzet?

NUR: BEN DE MILEY CYRUS’LA OYNAMAK İSTİYORUM

◊ Hepimiz her şeyin en iyisini isteme hakkına sahibiz ama bu kararları verirken de hayaller-gerçekler dengesini iyi ayarlamak lazım. “Bir dahaki filmimi Steven Spielberg çeksin” diye ortaya çıkarsa ne yapacaklar? Hayranları bana sinirlenecek belki ama bırakın etrafı, insanın kendi mutluluğu için biraz haddini bilmesi gerekiyor diye düşünüyorum.
- Kenan: Firma parayı verseydi bal gibi de çekerdi Mert Alaş reklamı... Düşündüğünüz kadar da hayal aleminde olmayabilir çocuk.
- Nur: Vallahi o zaman ben de bir sonraki reklam filmimde Miley Cyrus’la oynamak istiyorum. Karşılıklı sakız patlatacağım o deli kızla! (Kahkahalar)
- Gonca: Ben konuşmama hakkımı kullanıp susuyorum çünkü bu konular bana über uzak!

***

- Nur: Bırakın bunları da asıl benim aşkım evleniyor aşkım!
- Seray: Kim senin aşkın?
- Nur: Karadayım benim Kenan’ım!
- Gonca: Kıvanç Tatlıtuğ evlenmesin diyorsun, peki Kenan İmirzalıoğlu’na niye laf etmiyorsun?
- Nur: Ben Kenan’a izin verdim, 40 yaşına geldi artık evlensin. (Kahkahalar) Onun çocuklarının halası olacağım.
◊ Peki ya Çağatay?
- Nur: Ay o hiç ilgi alanıma girmiyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: