Nur Yerlitaş canlı yayında Hadise'den özür diledi!

Nur Yerlitaş televizyon programına telefonla bağlanarak Hadise'den özür diledi.

Magazin

Nur Yerlitaş canlı yayında Hadise'den özür diledi! Şarkıcı Hadise, televizyon programında annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihara teşebbüs ettiğini söyleyen Nur Yerlitaş'a çok kızmıştı. Şarkıcı önceki gün yaptığı açıklamalarda Nur Yerlitaş için "Benim özelimi tüm Türkiye ile paylaştı. Yine tüm Türkiye'nin önünde benden özür dilemesi lazım. Onu ancak o zaman affederim" demişti.

"Nur Yerlitaş bizim ve ekran izleyicisinin rengidir!"NUR YERLİTAŞ ÖZÜR DİLEDİ!

Bu sabah Kanal D'de yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Nur Yerlitaş " Hadise'den milyonlarca defa özür diliyorum" dedi.

Nur Yerlitaş'tan sevindiren poz!

Nur Yerlitaş'tan sevindiren poz!İşte Yerlitaş'ın sözleri:

"Şerefim üzerine yemin ederim ki, o canlı yayında ne konuştuğumu hatırlamıyorum. Ağustos ayında ameliyat oldum. Ben bir anneyle ilgili kötü ne konuşabilirim? Kız kardeşinin tavrına kızmıştım. Bak bu doğru. Hadise çok üzülmüş, okudum. Hadise’den özür diledim bunu Seda Sayan da biliyor...

Hadise beni aradı özür diledi. 3 hafta sonra ne oldu, o programa neden bağlandım, ne yaşadım bilmiyorum…
1,5 yıldır beyin kanseriymişim bilmiyordum…

Hadise’den özür diliyorum. Bin kere de dilerim. Acun aradı ‘Seni Hadise arayacak’ dedi. O kadar zarif ki… O kadar kibar ki… Milyonlarca defa özür diliyorum."

Nur Yerlitaş ameliyat sonrası ilk kez görüntülendi

Nur Yerlitaş ameliyat sonrası ilk kez görüntülendi

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: