Nur Yerlitaş Gülşah Saraçoğlu'ndan özür diledi!

Nur Yerlitaş ile Gülşah Saraçoğlu'nun arasında yaşanan polemikte yeni gelişme...

Magazin

Nur Yerlitaş Gülşah Saraçoğlu'ndan özür diledi! Nur Yerlitaş, Seren Serengil ile Yaşar İpek'in nişan töreninde Murat Karabova'nın yanına gelip Gülşah Saraçoğlu hakkında beklenmedik sözler sarfetmişti. Yerlitaş, Karaboba'ya "Ben sana demedim mi, beni o terzi karıyla aynı masaya oturtma!" demişti.

Nur Yerlitaş, önceki akşam Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen Nil Eğitim ve Yardımlaşma Derneği'nin (NEYAD) iftar yemeğine katıldı. Nur Yerlitaş, Gülşah Saraçoğlu polemiğiyle ilgili açıklamalarda bulundu:

''Gülşah da benim sanatçı modacı terzi kardeşimdir! Babamızı öldürmedik sonuçta, belki ben kendi çapımda, onun büyüğü olarak haklıydım. Belki o kendi çapında haklıydı. Belki arada dedikodu yapanlar olmuştur. Ben zaten mesleki olarak kimseyi kıskanacak bir pozisyonda değilim. Sıfırdan gelmiş, valiz ticaretiyle iş yapmış bir İtalyan bohçacısıyım. Ben kendi emeğimle Nur Yerlitaş oldum bu ülkede. Elbette ki genç arkadaşlar var Gülşah da onlardan bir. Küçük bir sürtüşme olmuştur ama bu mesleki bir sürtüşme değildir. Ben, o olayın yaşandığı, Murat Karabova'ya laf söylediğim gün, kameraların beni çektiğinden haberim yoktu. Zaten kameralar önünde de öyle konuşulmaz.''

Bunlarda ilginizi çekebilir: