Nur Yerlitaş ile Özge Özpirinçci arasında "Kabin" krizi!

Nur Yerlitaş'ın alışveriş yaptığı mağazada Özge Özpirinçci ile "kabin" krizi yaşadığı iddia edildi. Mağazanın özel müşterileri için ayırmış olduğu kabinde Özge Özpirinçci'nin olduğunu öğrenen Nurella'nın “Bu kadar para veriyorum, beni asla bekletemezsiniz” diye kabin görevlilerine tepki gösterdiği iddia edildi.

Magazin

Nur Yerlitaş ile Özge Özpirinçci arasında "Kabin" krizi! Nur Yerlitaş önceki gün bir AVM'de bulunan mağazaya gitti ve alışveriş yaptı. Aldığı elbiseleri denemek için mağazanın özel müşterileri için ayırdığı "Vib Kabin"e götürüldü. Fakat kabin doluydu. Bunun üzerine Yerlitaş, "içerideki kimse çabuk çıksın" dedi. O sırada kabinde oyuncu Özge Özpirinçci vardı. Bu durum Nurella'ya iletilince modacının “Bu kadar para veriyorum, beni asla bekletemezsiniz” diye kabin görevlilerine tepki gösterdiği iddia edildi.

Nur Yerlitaş çıkan bu haberleri doğruladı. Duymayan Kalmasın'a konuşan Yerlitaş, şu açıklamayı yaptı:

"Evet, doğru gerginlik yaşadım ama öyle edepsizlik falan olmadı. O gün panik atağım tutmuştu. Biraz kendim sorunluydum ama konunun Özge'yle hiç ama hiç ilgisi yoktu. Oradaki çalışanla problem yaşadık. Hatta hafta sonu Özge'yi aradım. Bana çok şeker ve nazik davrandı. Kusura bakma, konunun seninle ilgisi yok' dedim. Kızcağızın bana karşı hiçbir kötü davranışı ya da sözü olmadı ama o gün yanında basın danışmanı vardı. Konuyu onun basına haber yaptırdığına inanıyorum. Ama olsun. Hiç sorun değil, ben yaşadığım hiçbir şeyi inkâr etmiyorum. Sonuçta haber değerim çok yüksek!"

Bunlarda ilginizi çekebilir: