Nur Yerlitaş-Ivana Sert kavgasında mutlu son!

Nur Yerlitaş'la kavga eden Ivana Sert 'İşte Benim Stilim'den kovulmuştu. Olay tatlıya bağlandı ve Ivana Sert jüriye geri döndü. İşte tüm detaylar...

Magazin

Nur Yerlitaş-Ivana Sert kavgasında mutlu son! 'İşte Benim Stilim'in jüri üyeleri Nur Yerlitaş ile Ivana Sert'in tartışığı haberleri medyada yer almıştı. Haberlerin ardından yapımcının Nur Yerlitaş'tan yana olduğu ve Ivana Sert'in programdan kovulduğu iddia edildi.

Konuyla ilgili önce Nur Yerlitaş açıklamalarda bulundu. Yerlitaş olayı söyle anlattı:

“Aramızda bir tartışma yaşandı. İkimiz de sinirliydik! Tartışmamızın sebebi çalışma günlerimizle ilgiliydi… Olayı çözemeyip gerginlik yaşanınca araya yapımcımız da girdi. O da sinirlendi. Ben çekimlerin hafta sonu yapılmasını istiyordum. Onun nedeni de hafta içi atölyemde olup hafta sonu da çekimlere katılmak içindi. İvana Sert de tam tersi hafta içi çekim yapıp, hafta sonu tatil yapmak istiyordu. İvana da bunu hafta sonu çocuğuyla geçirmek için talep ettiğini söyledi. Tartışma bu yüzden çıktı. Sinirler yatıştıktan sonra oturduk konuştuk ve 1 hafta İvana’nın dediği olacak 1 haftada benim dediğim olacak. Şu anda bir sorun yok. Pazartesi günü çekimlere kaldığımız yerden devam ediyoruz.”

Nur Yerlitaş, Ivana Sert'le olan tartışmasını anlattı!

Nur Yerlitaş, Ivana Sert'le olan tartışmasını anlattı!Ivana Sert de katıldığı bir etkinlikte konuştu. "Kovulmadım" diyen Ivana durumu şu sözlerle özetledi:

“Programdan kovulmadım, ayrılmadım yeni bölümlerde izleyicilerle buluşacağım. Üç gün tatil yaptım. Bensiz üç bölüm çekildi ama yeni çekimlerde olacağım”

Ivana Sert: İşte Benim Stilim programından kovulmadım

Ivana Sert: İşte Benim Stilim programından kovulmadım

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: