Nur Yerlitaş, Ivana Sert'le olan tartışmasını anlattı!

Nur Yerlitaş sessizliğini bozdu ve Ivana Sert ile arasında yaşananları anlattı.

Magazin

Nur Yerlitaş, Ivana Sert'le olan tartışmasını anlattı! 'İşte Benim Stilim' yarışmasının jüri üyeleri Nur Yerlitaş ile Ivana Sert arasında bir tartışma çıkmıştı. Tartışma büyüyünce yapımcı araya girmişti ve Ivana Sert'i programdan kovduğu iddia edilmişti. Basına yansıyan olayın ardından Nur Yerlitaş sessizliğini bozdu.

Uçankuş'a konuşan Nur Yerlitaş şunları söyledi:

“Aramızda bir tartışma yaşandı. İkimiz de sinirliydik! Tartışmamızın sebebi çalışma günlerimizle ilgiliydi… Olayı çözemeyip gerginlik yaşanınca araya yapımcımız da girdi. O da sinirlendi. Ben çekimlerin hafta sonu yapılmasını istiyordum. Onun nedeni de hafta içi atölyemde olup hafta sonu da çekimlere katılmak içindi. İvana Sert de tam tersi hafta içi çekim yapıp, hafta sonu tatil yapmak istiyordu. İvana da bunu hafta sonu çocuğuyla geçirmek için talep ettiğini söyledi. Tartışma bu yüzden çıktı. Sinirler yatıştıktan sonra oturduk konuştuk ve 1 hafta İvana’nın dediği olacak 1 haftada benim dediğim olacak. Şu anda bir sorun yok. Pazartesi günü çekimlere kaldığımız yerden devam ediyoruz.”

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: