NUR YERLİTAŞ'IN ATÖLYESİNDE GÜLBEN ERGEN'İ ŞOK EDEN OLAY!

HÜRRİYET GAZETESİ EGE YAZARI ŞENAY DÜDEK YAZDI..

Magazin

NUR YERLİTAŞ'IN ATÖLYESİNDE GÜLBEN ERGEN'İ  ŞOK EDEN OLAY! İşte Hürriyet'in Ege yazarı Şenay Düdek'in yazısı!

Olayın kahramanları çooooook eski arkadaşlarım. Aralarında en hakikatli ve dost olanı kim dersseniz?

“Nur Yerlitaş” derim. Sağlamdır. Sözünün eridir. Sevdiğini de sonuna kadar sever. Diğer kahramanım Gülben'e gelince; Son yaptığı sosyal yardım projeleri, özellikle de çocukların eğitimi konusunda verdiği savaş alkışlanır. Zaten Gülben'i tanıyıp da sevmemek olanaksız. Şirin ve sıcaktır. Ama vefa denilen olaydan, o da , şöhretler dünyasındaki yaşamlarını çok iyi bildiğim diğer ünlüler gibi uzaktır. Sakın bana darılma Gülben.
Sonunda zirveye çıktı
Gelelim benim 'Kraliçe' dediğim modacı Nur Yerlitaş'ın atölyesinde kopan kıyamete. Nur son yıllarda şöhretler dünyasında zirveye çıktı. Süper Star Ajda Pekkan, Bülent Ersoy, Sibel Can, Petek Dinçöz ve Seda Sayan' ın sahne kostümlerini hep Nur diker. Gülben ise modanın bir duayeni Canan Yaka'nın yıllardır dostu ve değişmeyen müşterisiydi. Ama geçenlerde araları açılmış. Gülben de, Canan ile yıllardır bir birlerine düşman olan Nur'da almış soluğu. Amaç, biraz da Canan'ı kızdırmak. Nur'dan kendine havalı bir tuvalet dikmesini istemiş. Nur “Bak şekerim ben kendimi kullandırmam. Ama sana kıyafet dikerim. Para kazanırım. Fakat sağda, solda adımdan söz ettirmem” demiş. Evet aynen yazdığım gibi.
Gülben şoke olmuş. Dili tutulmuş. Sonunda, “Sen virgül koymadan noktayı koydun ve de çok ayıp ettin” diyerek kapıyı vurup çıkmış.

Nur Yerlitaş da bunun üzerine 'ne noktası, ne virgülü Gülben.. Kendin karar verdin, kendin uyguluyorsun' demiş..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: