Nur Yerlitaş'ın sağlık durumu nasıl?

Pazartesi günü beyin emarı çekilen Nur Yerlitaş'ın epilepsi hastası olduğu öğrenildi. Nurella'nın ablası Benan Yerlitaş'la konuşan Gül Erçetingöz sağlık durumu ile ilgili bilgi aldı. Göz yaşlarını tutamayan Benan hanım, "Benim ablam yaklaşık 1 senedir ablam gibi değildi" derken yaşananları tüm samimiyetiyle Gül Erçetingöz'e anlattı.

Magazin

Nur Yerlitaş'ın sağlık durumu nasıl? Son zamanlarda aşırı derecede zayıflayan Nur Yertlitaş'ın bugün yeniden hastaneye kaldırıldığı ve beyin kanseri tehşisi konulduğu haberleri basında yer almıştı. Gül Erçetingöz, Nur Yerlitaş'ın ablası Benan Yerlitaş ile konuştu ve Nurella'nın son durumu hakkında bilgi aldı.

Gözyaşlarını tutamayan Benan Yerlitaş, "Benim ablam yaklaşık 1 senedir ablam gibi değildi. Çok farklı davranıyordu" derken olayı şöyle anlattı:

"1 yıldır ben ablamda farklılık hissediyordum. Panik atak ilacı alıyordu. Biz de son zamanlarda söylediği sözleri bu ilaçlara bağlıyorduk. Boş boş bakıyordu. Son krizinden sonra beyin emarı istedik ve ablamın epilepsi olduğunu öğrendik. İlk olarak geçtiğimiz yıl 18 Ağustos'ta Bodrum'da bayılmıştı. Zatüre teşhisi konmuştu. O zaman beyin emarı istenmedi. Şimdi beyin emarı yapılınca epilepsi olduğunu öğrendik.

Ablam bir süredir konuştuklarının farkında değildi. Sanki benim ablam benim ablam değildi. O gitmiş başka biri gelmiş gibiydi. Meğer nedeni epilepsiymiş. Pazar akşamı hastaneye yatacak. Pazartesi günü de 6 saat süren bir ameliyata girecek. Ameliyatıına 3 doktor girecek."

Gül Erçetingöz de Pazar akşamından itibaren Nur Yerlitaş ve ailesinin yanında olacak. Nurella'nın sağlık durumu ile ilgili bilgiler an be an gecce.com'da olacak.

1 yıldır epilepsi gibi ağır bir hastalıkla savaşan Nur Yerlitaş gibi güçlü bir kadına karşı hoşgörülü davranılacağını umuyoruz. Dualarımız Nur Yerlitaş'la...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: