Nur Yerlitaş'tan üzen haber

İşte Benim Stilim yarışmacısıyla adını geniş kitlelere duyuran Nur Yerlitaş'ın göğüs kanseri olduğu ortaya çıktı.

Magazin

Nur Yerlitaş'tan üzen haber Beyaz TV Söylemezsem Olmaz programında Nur Yerlitaş’ın meme kanseri olduğu açıklandı. Hastane odasından çekilen videoda dostları Demet Akalın, Stela Pipis ve Fatih Ürek ünlü modacıyı yalnız bırakmadı.

Ünlü modacının hastane odasını önceden moral olsun diye süsleyen yakın dostları ünlü modacıya destek verdi. Alınan son dakika bilgisine göre; ünlü modacı göğüs küçültme operasyonu için doktoruna gidiyor. Doktoruna gittiği sırada göğüs kanseri olduğu ortaya çıkıyor. Bu üzücü haber üzerine bugün saat 11.10 da ameliyata alınacağı söyleniyor.

Ünlü modacı Nur Yerlitaş da dün akşam sosyal medya hesabından, gözleri yaş dolu bir kadın fotoğrafı paylaşarak; “bazen hayat bize sürprizler yapar” notunu düştü. Kafa karıştıran bu paylaşımın ardından Demet Akalın’ın da ‘bu gecce bütün dualarım seninle Nur ablam’ yazarak, Yerlitaş için ‘dua’ istedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: