Nur Yeşilçay: "Bir daha kilo alırsam..."

Star TV'de ekrana gelecek olan 'Geleceğin Starı' adlı programda jüri üyeliği yapan Nurgül Yeşilçay, program çekimleri için objektif karşısına geçti.

Magazin

Nur Yeşilçay: "Bir daha kilo alırsam..." Bir süre öncesine kadar yarışmacıların seçimleri için il il dolaşan Geleceğin Starı ekibi, geçen gün de kamera karşısına geçti.

Nurgül Yeşilçay'a komşu şoku!

Nurgül Yeşilçay'a komşu şoku!Hamdi Alkan ve Fırat Parlak’la birlikte jüri üyeliği yapacak olan Nurgül Yeşilçay, bu çekimlerden fotoğrafları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi.

Nurgül Yeşilçay ekran için 7 kilo verdi!

Nurgül Yeşilçay ekran için 7 kilo verdi!Bir süredir fazla kilolarından kurtulmak için yoğun bir şekilde spor yapan Nurgül Yeşilçay, paylaştığı bir fotoğrafın üzerine düştüğü notla amacına ulaştığını gösterdi. Fit bir vücuda kavuşmuş olan Yeşilçay, yeniden eski görüntüsüne dönmek istemediğini; “Bir daha kilo alırsam trip atın, konuşmayın, küsün bir şey yapın yaa…” notuyla gösterdi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: