NURAN SULTAN'DAN GÖZLERİNİ ALAMADI!

Ünlü futbolcu Roberto Carlos, 35'inci doğum günü partisinde Sting'le karşılıklı göbek atan oryantal Nuran Sultan'dan gözünü alamadı.

Magazin

NURAN SULTAN'DAN GÖZLERİNİ ALAMADI! Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü futbolcusu Roberto Carlos, önceki akşam Ortaköy Reina'da düzenlenen doğum günü partisi ile 35'inci yaşını kutladı.

Doğum gününe ünlü futbolcunun Brezilyalı nişanlısı Mariana, teknik direktör Arthur Zico ve takım arkadaşları katıldı. Pasta kesiminden sonra sahneye Sting'le yaptığı oryantal şovla şöhreti yakalayan oryantal Nuran Sultan çıktı.

Başkan gelmedi

Nuran Sultan'ın kıvrak danslarını gözünü ayırmadan izleyen Carlos, nişanlısıyla mutluluk pozu da verdi. Özel olarak hazırlatılan ve üzerinde büyük bir futbol topu bulunan sarı lacivertli pastayı kesen Carlos, daha uzun yıllar futbol oynamayı dilediğini söyledi.

Partiye, Alex, Maldonado, Kezman, Colin Kazım, Wederson, Aurelio, Uğur Boral, Volkan Demirel, Can Arat, Önder Turacı, Ali Bilgin, Kemal Aslan da katıldı. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın katılmadığı doğum günü partisi geç vakitlere kadar devam etti.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: