NURGÜL, TUBA'NIN EŞİYLE EVLİ, ESKİ SEVGİLİSİYLE SEVGİLİ!

Nurgül Yeşilçay, komşusu ve Tuba Büyüküstün’ün eski sevgilisi Tolga Karaçelik’le birlikte. ‘Sensiz Olmaz’daki kocası da Tuba’nın ikizlerinin babası.

Magazin

NURGÜL, TUBA'NIN EŞİYLE EVLİ, ESKİ SEVGİLİSİYLE SEVGİLİ! "Sensiz Olmaz" dizisinin yıldızı Nurgül Yeşilçay, 6 yıldır alt komşusu olan Altın Portakallı yönetmen Tolga Karaçelik’le beraberlik yaşamaya başladı. Yeşilçay’ın çok yakın arkadaş olduğu Karaçelik ile ilişkisi ilginç bir tesadüfü de beraberinde getirdi. Karaçelik geçen kış, Onur Saylak’la yeni ayrılan Tuba Büyüküstün ile kısa süreli bir beraberlik yaşamıştı. Büyüküstün 2 ay beraber olduğu Karaçelik’ten ayrılıp tekrar Onur Saylak’a döndü. Bu durum Karaçelik’i çok üzdü ve yakın arkadaşlarına, kendisini kullanılmış gibi hissettiğini söyledi.

Büyüküstün geçen yaz ikiz bebeklere hamile kalınca da Onur Saylak ile evlendi. Nikâhın hemen ardından Saylak, Nurgül Yeşilçay’ın "Sensiz Olmaz" dizisinde eşini canlandırmaya başladı. Dizisinde Büyüküstün’ün eşiyle kamera karşına geçen Yeşilçay’ın geçen günlerde de bu kez Büyüküstün’ün eski sevgilisi Karaçelik ile aşk yaşamaya başlaması “Nurgül Tuba’nın eşiyle dizide evli, eski sevgilisiyle de gerçekte sevgili” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: