Nurgül yeşilçay, Aradığını buldu!

Nurgül Yeşilçay, uzun zamandır aradığı evi sonunda buldu. Güzel oyuncu, Ortaköy'deki lüks bir siteden kendisine müstakil bir villa alarak ev hayatını değiştiriyor.

Magazin

Nurgül yeşilçay, Aradığını buldu! Güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay için Bebek devri artık resmen bitti. Yeşilçay, 1 milyon 170 bin dolar ödeyerek ortaköyde yeni bir ev aldı.

Eski eşi Cem Özer ve eski sevgilisi Tolga Karaçelik'in oturduğu semte veda eden Yeşilçay, önümüzdeki haftadan itibaren Ortaköy'de yaşamaya başlayacak.

Oğlu Osman Nejat'ın bahçeli bir evde büyümesini isteyen Nurgül Yeşilçay, uzun süredir hem zevkine hem de bütçesine uygun bir ev arıyordu.

Güzel oyuncu, istediği evi önceki gün buldu. Ortaköy'deki lüks bir siteden müstakil bir villa alan Nurgül Yeşilçay, 320 metrekarelik lüks villası için de tam 1 milyon 170 bin dolar ödedi.

ESKİ SEVGİLİSİ İÇİN SEMT DEĞİŞTİRDİ

Nurgül Yeşilçay'ın Bebek'ten taşınmasının ardında; oğlu Osman Nejat kadar eski sevgilisi Tolga Karaçelik'le Bebek sahilinde aynı apartmanda oturması ve artık eski sevgilisini görmek istememesi de yatıyor.

BEBEK'TEN TAŞINIYOR

Yeşilçay, yıllardır oturduğu Bebek'ten taşınıyor. Tolga Karaçelik'le aynı apartmanda oturan Yeşilçay, eski aşkını görmemek için Ortaköy'ün yolunu tutacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: