NURGÜL YEŞİLÇAY DANS DERSLERİ ALMIŞ

CNNTÜRK’te yayınlanan ’Hayatım Sinema’ programına konuk olan oyuncu Nurgül Yeşilçay, Vicdan filmi için Nesrin Topkapı'dan dans dersleri aldığını anlattı...

Magazin

NURGÜL YEŞİLÇAY DANS DERSLERİ ALMIŞ Tülin Özen ile birlikte Nesrin Topkapı’dan oryantal dans eğitimi aldıklarını belirten Yeşilçay, Topkapı’nın eğitim şekline ince bir eleştiri getirdi.

Yeşilçay,Televizyon gazetesinin haberine göre şöyle konuştu:'Beraber bir Nesrin Topkapı maceramız var. İşi yeteneğe bırakmak istemedik, benim çok sevdiğim bir şey değil o. Nesrin Topkapı’ya gittik. Tabi biz Nesrin Topkapı’yı oryantal hocası sanıyorduk, hal müdürü çıktı. İşte portakalları koyun, karpuzu indirin, kavunu kaldırın, üzümü sarkıtın, kayısıyı tutturun falan... Biz böyle ders alıyoruz. Bir de bunu çok ciddi yapıyoruz. Ortamı yumuşatmak için bir gün dedik ki, ’Yaa bu kayısı, şeftali olmaz mı hocam’ falan dedik. ’Olmaz’ dedi ve biz gayet ciddi şekilde derslere devam ettik. Gerçekten çok da yararını gördük, sağolsun...'

Tülin Özen ile çalışmanın kendisini çok memnun ettiğini ve sahnelerde iyi anlaştıklarını belirten Nurgül Yeşilçay, iyi oyuncuyla oynamanın ayrı bir zevk olduğunu sözlerine ekledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: