Nurgül Yeşilçay flaş isimle partner olacak!

Son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisinde yer alan Nurgül Yeşilçay yeni sezona dizi hazırlamasa da önümüzdeki sezon ekran karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Dizi Galeri

Nurgül Yeşilçay flaş isimle partner olacak! Medyavata’nın haberine göre, Tims&B ile el sıkıştığı konuşulan oyuncunun yeni dizisi, Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat'ın kaleme alacağı, Fatma Girik’in unutulmaz filmlerinden “Gülsüm Ana” için hazırlıklar başladı.

Ancak dizi beklediğimizin dışında bir proje olacak. “Gülsüm Ana”, Memduh Ün’ün yönettiği 1982 yapımı “Gülsüm Ana” filmi, çocuklarıyla kan davasından kaçıp büyük şehirde kapıcılık yapan çilekeş bir köylü kadınının büyük mücadelesini konu alıyordu.

Kanalı daha belirlenmeyen dizide Nurgül Yeşilçay'ın partneri dizi çekmeyeceğini ve oynamayacağını söyleyen Mahsun Kırmızıgül olacağı yönünde iddialar var.

Mahsun Kırmızıgül ile ilgili bir süredir bir başka iddia daha dolaşıyordu. Sahneleri bırakıp sinemada kariyer yapan Kırmızıgül’ün aynı yapım şirketinin Adana’da çekilecek “Bir Zamanlar Çukurova’da” dizisinde de oyuncu olarak adı geçiyordu. Ancak sanatçının Nurgül Yeşilçay’ın rol alacağı dizi projesiyle görüştüğü konuşuluyor. Eğer iddialar doğru çıkarsa dev bütçeli son filmi “Vezir Parmağı”nda büyük gişe şoku yaşayan Mahsun Kırmızıgül, geçen yıllarda aldığı dizi çekmeme kararından da vazgeçmiş olacak.

Bunlarda ilginizi çekebilir: