Nurgül Yeşilçay: Osman Nejat beni dövüyor!

Kick boksla kilo veren Nurgül Yeşilçay, ringe oğlu Osman Nejat’la çıktığını belirtti. Oyuncu, “Ben ona terlik bile atmazken, o beni dövüyor” sözleriyle espri yaptı.

Magazin

Nurgül Yeşilçay: Osman Nejat beni dövüyor! ‘Geleceğin Starı’ yarışmasında jüri üyeliği yapan Nurgül Yeşilçay, önceki gün Gayrettepe’deki bir otelde gerçekleşen seçmelerde hazır bulundu. Fit haliyle dikkat çeken oyuncu, kick boks yaparak yedi kilo verdiğini söyledi. Formunu spora borçluğu olduğunu belirten Yeşilçay, “Antrenman arkadaşım, oğlum Osman Nejat” dedi. Ringe birlikte çıktıklarını anlatan oyuncu, “Ben ona terlik bile atmazken, o beni dövüyor” açıklamasıyla güldürdü.

Nurgül Yeşilçay ekran için 7 kilo verdi!

Nurgül Yeşilçay ekran için 7 kilo verdi!Profesyonel ders aldığını da sözlerine ekleyen Yeşilçay, geçtiğimiz günlerde Osman Nejat’ın kendisine, “Herkesin annesi yapıyor, sen de bana ‘anne terliği’ atsana” dediğini söyleyerek, “Attım ama beceremedim” şeklinde konuştu. Yeşilçay, kick boks yaptığı için çevresindekileri dikkatli olmaları konusunda da şöyle uyardı: “Yanıma yaklaşanı döverim.” (Kaynak: milliyet.com.tr)

Köpekbalığı ciğeriyle bakın nasıl değişti!

Köpekbalığı ciğeriyle bakın nasıl değişti!Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: