NURGÜL YEŞİLÇAY SİNEMAYI BIRAKIYOR MU?

Nurgül Yeşilçay'ın sözleri akılları karıştırdı.

Magazin

NURGÜL YEŞİLÇAY SİNEMAYI BIRAKIYOR MU? Akbank sponsorluğunda gerçekleştirilen 29. Uluslararası İstanbul Film Festivali gecesine katılan ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay sinemaya artık adım atmayacağını belirtti.

Lütfü Kırdar Uluslararası Sergi ve Kongre Sarayı’nda gerçekleştirilen açılış törenine katılan ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, öğrencilik yıllarından beri İstanbul Film Festivalini takip ettiğini dile getirdi.

Ayakligazete.com'un haberine göre, Yeşilçay; “İstanbul Film Festivali benim için çok önemli. Ben burayı gerçekten çok seviyorum, öğrencilik yıllarımdan beri hep geliyorum, bütün filmlerini takip etmeye çalışıyorum, o yüzden mümkün olduğunca destek vermeye çalışıyorum” diye konuştu. "Eşi Cem Bey’le ilgili ayrıldılar mı?" dedikodularına da "Ayrılmadık öyle bir şey yok" diye yanıt veren güzel oyuncu artık yorulduğunu ve film projelerinde de belki bulunamayacağını da dile getirdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: