Nurgül Yeşilçay tanınmaz halde! Şoke eden görüntü!

Alper Kul'la kamera karşısına geçeceği 'Mahalleden Arkadaşlar' isimli sinema filmi için bambaşka bir tipe giren Nurgül Yeşilçay, 90'lı yılların mahalledeki teyzelerini hatırlatacak.

Magazin

Nurgül Yeşilçay tanınmaz halde! Şoke eden görüntü! Selçuk Aydemir'in, 2015'te çıkan ve uzun süre çok satanlar listesinde yer alan kitabı 'Mahalleden Arkadaşlar'la aynı ismi taşıyan filminde, rol alacak olan Nurgul Yeşilçay bambaşka bir tipe büründü. Alper Kul'la başrolü paylaşacağı 'Mahalleden Arkadaşlar'da İlknur karakterine hayat verecek olan Yeşilçay, rolü gereği kilolu bir görüntüye kavuştu. Elinde oklavasıyla verdiği pozu da "Akşam yatmak bilmiyonuz❗️ Sabah kalkmak bilmiyonuz‼️" notuyla Instagram'a yükledi.

Nurgül Yeşilçay'dan nispet!

Nurgül Yeşilçay'dan nispet!Ünlü oyuncuya, yuvarlak hatlara sahip görünmesi için şişmanlatma aparatları takıldı ve 90'lı yılların modası olan perma saç yapıldı.

Nurgül Yeşilçay önümüzdeki sezon ekranda olacak mı?

Nurgül Yeşilçay önümüzdeki sezon ekranda olacak mı?İşte o kare:

Nurgül Yeşilçay soluğu Göcek'te aldı! Sere serpe...

Nurgül Yeşilçay soluğu Göcek'te aldı! Sere serpe...

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: