Nurgül Yeşilçay'a haciz şoku!

Nurgül Yeşilçay, ablaları ile birlikte İzmir'de açtığı gelinlik mağazasına haciz şokuyla sarsıldı. Yeşilçay’ın motosikletine, banka hesaplarına ve tapularına haciz kararı çıktığı iddia edildi.

Magazin

Nurgül Yeşilçay'a haciz şoku! Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın ablalarıyla birlikte İzmir'de açtığı 'Yeşilçay Moda' adlı gelinlik mağazasına haciz geldi. Gelinlik imalatı yapan bir firmaya 10 bin liralık borçları bulunan Yeşilçay kardeşler, haciz şokuyla sarsıldı.

Nurgül Yeşilçay'ın sahibi olduğu 'Yeşilçay Moda' adlı gelinlik mağazasında önceki gün hareketli saatler yaşandı. Yeşilçay'ın ablası Hacer Yeşilçay, yaşananlar sonrasında durumdan kardeşi Nurgül Yeşilçay'ın haberi olmasını istemese de, şirket sahibi ünlü oyuncu olduğu için olayı öğrendi ve tansiyon yükseldi. Haciz bildirimi yapılmadan mağazadaki çalışanlar vitrindeki pahalı gelinlikleri topladı, "Bizim değil, yan mağazanın" diyerek yan dükkana geçirdi. İcra memuru ve avukatlık bürosu yetkilisi ise malları tek tek kayıt altına aldı. Yaşanan tüm bu gelişmelerin ardından Nurgül Yeşilçay'a ait olduğu tespit edilen 8 tapu, motosiklet ve banka hesabına haciz işlemi yapıldı. İkamet adresindeki evine ise fiili haciz kararı alındı.

Nurgül Yeşilçay'ın 2 günlük kaçamağı!

Nurgül Yeşilçay'ın 2 günlük kaçamağı!Nurgül Yeşilçay ile Necati Kocabay evleri birleştirdi!

Nurgül Yeşilçay ile Necati Kocabay evleri birleştirdi!

Bunlarda ilginizi çekebilir: