Nurgül Yeşilçay’dan Paramparça'ya imalı gönderme

Önceki akşam Arnavutköy'de görüntülenen Nurgül Yeşilçay, olaylı bir şekilde ayrıldığı ‘Paramparça' dizisine imalı bir göndermede bulundu.

Magazin

Nurgül Yeşilçay’dan Paramparça'ya imalı gönderme Arnanutköy'deki bir balıkçıda kız arkadaşlarıyla felekten bir gecce geçiren Yeşilçay'ın çıkışta alkollü olduğu gözlendi. Oyuncu mekan çıkışında, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Özcan Deniz'le uzun yıllar sonra yeniden birlikte yer alacakları sinema projesinin çekimlerinin iki gün içinde başlayacağını duyurdu. Erkan Petekkaya ile aralarındaki dava için hafta arası ifade veren Nurgül Yeşilçay, olayın yargı süresince konu hakkında konuşmayacağını belirtti.


Bir muhabirin eski rol aldığı diziyi izleyip izlemediğini sorması üzerine, “ara sıra bakıyorum, gayet güzel” şeklinde gülerek esprili bir cevap verdi. Diziden ayrılmasından sonra nasıl olduğunu soran bir gazeteciye Yeşilçay, hayatta başarılar diliyorum” şeklinde imalı bir cevap verdi. Yeşilçay'ın diziden ayrılmasından sonra ‘Paramparça ‘ izlenme oranında düşüş görülmüştü.

Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: