Nurgül Yeşilçay'ın son hali görenleri şaşırttı!

Nurgül Yeşilçay, Instagram hesabından sıkça paylaşım yapan ünlülerden... Nurgül Yeşilçay'ın bugün paylaştığı fotoğraf sosyal medyada olay oldu.

Magazin

Nurgül Yeşilçay'ın son hali görenleri şaşırttı! İkinci Bahar dizisiyle izleyiciye kendini sevdiren Asmalı Konak dizisiyle gönüllerde taht kurmayı başarmıştı.

2 yıl önce Erkan Petekkaya ile başrolünü paylaştığı Paramparça dizisinde Yeşilçay'ın göz altı torbaları ve yüzündeki lekeler dijital botoks ile yok edilmişti. Nurgül Yeşilçay'ın son paylaşımından sonra botoks yaptığı ve mağduru olduğu iddia edildi.

41 yaşındaki Nurgül Yeşilçay pek çok ünlü oyuncunun tercih ettiği botoksu denedi. Yaptığı son birkaç paylaşımda botokslu bir halde görünen Nurgül Yeşilçay son olarak İranlı bir yönetmen tarafından yine İran’da çekilen ‘Güzel Cin’ adlı filmin kadrosunda yer almıştı.

Nurgül Yeşilçay'ın botokslu fotoğrafına gelen yorumlar ise şöyle:

-Amaaan, yüzün çok fena olmuş.
-Yüzün neden şiş?
-Siman değişmiş.
-Sen de mi botoks kurbanı oldun?!
-Gittiğini doktoru söyleyin bizler gitmeyelim!

İşte Nurgül Yeşilçay'ın son hali:


Nurgül Yeşilçay gelen yorumların ardından Instagram hikayesinde "Boş vaktimde bunu da deneyim dedim. Verdiğim rahatsızlıktan özür dilerim" notunu düştü.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: