NURGÜL YÖNETMENİ EVDEN KOVMUŞ!

Atıf Yılmaz, Erden Kıral gibi usta yönetmenlerin yanısıra Fatih Akın gibi genç kuşak yönetmenlerle de çalışan Nurgül Yeşilçay, bir yönetmeni evinden kovduğunu anlatarak ’Yönetmen seçerim’ dedi.

Magazin

NURGÜL YÖNETMENİ EVDEN KOVMUŞ! Son olarak Erden Kıral’ın yönettiği ’Vicdan’ filminde oynayan Nurgül Yeşilçay, oyuncu olarak birlikte çalışacağı yönetmenlerle anlaşmaya öncelik verdiğini söyledi.

NTV’deki ’Haydi Gel Bizimle Ol’ programına konuk olan Nurgül Yeşilçay, 'Yönetmen seçiyorum tabi ama herşeyden önce anlaşıp anlaşmadığıma bakıyorum. Hepsinin tarzı çok farklı' diye konuştu.

Bazı yönetmenlerin anlayışlarını sevmediğini de belirten Yeşilçay, evinden bir yönetmeni kovduğunu da anlatarak 'Şöyle yönetmenleri çok sevmiyorum; yeni okuldan çıkmışlar ya da yeni okuldan çıkıp bir iki iş yapmışlar, çok fena oluyorlar. Onlar hemen geçmişteki bütün yönetmenleri silmek istiyorlar. ’Biz yeni bir devrim yapacağız, biz şahaneyiz’ diyorlar. Genç fetişizmi var insanlarda. Yeni bir şey yapacaklarını zannedip eskileri bir kalemde sileceklerini sanıyorlar. Birgün bizim evden bir yönetmen kovdum. Eğreti Gelin’i izlemiş. Beğenmeyebilir ama ’Atıf Yılmaz kim, onlar artık bitti, eskidi’ diyemez' şeklinde konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: