NURHAYAT'IN HAİN PLANI TUTACAK MI?

Nurhayat'ın hain planı tutacak mı?

Magazin

NURHAYAT'IN HAİN PLANI TUTACAK MI? Kahkahaların havada uçuşacağı “Yalan Dünya”da Nurhayat, Deniz’den kurtulmak için yeni bir plan yapıyor ve pırlanta yüzüğünü bilerek onların evinde düşürüyor, sonra da yüzüğü onun aldığını ima ediyor.

Selahattin, Gülistan’ın peşine taktığı Orçun nedeniyle bir türlü Tülay’la yalnız kalamamaktadır. Nurhayat, Deniz’den kurtulmak için yeni bir plan yapar. Pırlanta yüzüğünü bilerek onların evinde düşürür. Sonra da yüzüğü onun aldığını ima eder. Her iki dairede yüzük nedeniyle büyük gerginlik yaşanır. Çalışmadığı için para sıkıntısı çeken Bora, iş için Reis’e başvurur. O da onu yeni çıkan bir elektrik süpürgesi pazarlama işine sokar. Bora elinde elektrik süpürgesiyle Cihangir’de kapı kapı gezer. Çağatay, çekimlerde yönetmen tarafından sürekli ezilen Ahmet’i koruması altına alır. Ancak daha sonradan bu durum Ahmet için büyük bir işkenceye döner. Çağatay yalnız kalıp bunalıma girdikçe Ahmet’i aramaktadır. Sık sık Tülay’ın evine gidip gelen Orçun, onun ilgisini yanlış yorumlar ve babasına bir itirafta bulunur. Zaten Tülay’la yalnız kalamayan Selahattin duydukları karşında çılgına döner. Hırsızlıkla suçlanan Deniz’in suçsuz olduğu ortaya çıkar. Planı işe yaramayan Nurhayat’a bir darbe de Rıza’dan gelir. Rıza, söz yüzüğünü atar...

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: