NURİ ALÇO FENA YAKALANDI!

Nuri Alço, Adana Film Festivali'nin kortejinde fena yakalandı

Magazin

NURİ ALÇO FENA YAKALANDI! Nuri Alço, 17. Altın Koza Film Festivali Sevgi Korteji'nde Pop Star yarışması ile ünlenen Özlem Ceylan ile yan yana halkı selamlarken fena yakalandı..Türk sinemasında genç kızların içeceğine ilaç atıp onlara tecavüz eden karakter olarak şöhret yapan ünlü oyuncu Nuri Alço, 17. Altın Koza Film Festivali Sevgi Korteji'nde Pop Star yarışması ile ünlenen Özlem Ceylan ile yan yana halkı selamladı.

NARO DERİN DEKOLTEYİ KAÇIRMADI
17. Altın Koza Film Festivali kapsamında dün Sevgi Korteji düzenlendi. Sanatçılar klasik arabalar ve faytonlarla Turgut Özal Bulvarı'ndan Kenan Evren Bulvarı ve Baraj Yolu'na kadar halkı selamlayarak, onlara karanfil attı. Sevgi Korteji'nde en çok dikkat çeken isimler ise Türk sinemasında kızların içeceğine ilaç atıp, onlara tecavüz ederek ünlenen Nuri Alço ve Pop Star yarışmacısı Özlem Ceylan oldu. Ceylan, derin göğüs dekoltesi olan tişörtü ve güzelliğiyle dikkat çekti. Sık sık Alço ile sohbet eden Ceylan'a ilgi yoğun oldu. Alço da Ceylan'dan gözünü alamadı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: