Nusret'ten Mehmet Öz'e cinsel ilişki sorusu!

Nusret, Instagram’dan sohbet ettiği Mehmet Öz’e “karantinada seks” açıklamasını sordu. “Seks yapın diyorsunuz ama mesafeyi nasıl koruyacağız” diyen Nusret’e Mehmet Öz, “Öpüşmezsiniz ama diğer mevzuları yapabilirsiniz” dedi.

Magazin

Nusret'ten Mehmet Öz'e cinsel ilişki sorusu! Saltbae (Tuzlama) hareketiyle tüm dünya fenomen haline gelen Nusret Gökçe, karantina günlerinde 'evinizde bol bol seks yapın' diyen Dr. Mehmet Öz'le Instagram'da sohbet etti. Nusret, sohbetin bir bölümünde doktor Öz'e "karantinada seks" açıklamasını da sordu.

''Seks yapın diyorsunuz, o mesafeyi nasıl koruyacağız?"

"Sosyal mesafe önemli diyorsunuz ama bol bol seks yapın diyorsunuz, o mesafeyi nasıl koruyacağız?" diye soran Nusret'e Mehmet Öz, "O mesafe tanımadığın insanlar için. Evlerinde kalanlar hasta düşerlerse, büyük ihtamalle siz de hasta olacaksınız. Karı ve kocanın aralarındaki irtibatları devam etmezse, onun da bazı sıkıntıları var. Öpüşmezsiniz ama diğer mevzuları yapabilirsiniz. Nasıl olsa hastalanacaksın, hiç olmazsa eğlenerek hastalan" cevabını verdi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: