"O arkadaşın lastiği büyümüş!"

Yaşar İpek, nişanlısı Seren Serengil’in eski sevgilisi Özay Bakır’ı ölümle tehdit ettiği iddialarına yanıt verdi.

Magazin

"O arkadaşın lastiği büyümüş!" Yaşar İpek, nişanlısı Seren Serengil’in eski sevgilisi Özay Bakır’ı ölümle tehdit ettiği iddialarını, “Öyle bir şey yok. O arkadaşın lastiği büyümüş” diyerek yalanladı.

Seren Serengil’le olan videolarını silmeyen eski sevgilisi Özay Bakır’a eşi Yaşar İpek’ten sert tepki geldi. Özay Bakır için şunları söyledi: “O arkadaşın lastiği biraz büyümüş” diyen şarkıcı, “Beni, tehdit ettiğim gerekçesiyle savcılığa şikayet etmiş, öyle bir şey yok. Önce avukatımız aradı, ardından Seren, sonrasında da birtakım arkadaşlarım aradı. İnat edip silmedi”


Şarkıcı rica etmememize rağmen silmiyor: “En son ben aradım, işe yaramadı. Patronuna ulaştım, "İnat ediyor, silmiyor" dedi. Reklam peşinde olduğu kesin. Yakın zamanda albüm çıkaracak. İnsanda biraz onur, karakter olacak. Benim eski sevgilim başkasının elini tutuyorsa, o saatten sonra ne resmini koyar, ne de adını anarım. İnsan olayı buraya getirmemeli” diyerek konuştu. Seren Serengil ise “Şu an evliliğime odaklandım. Eşimin dışında bir şey düşünmüyorum” dedi.

Yaşar İpek sessizliğini bozdu!

Yaşar İpek sessizliğini bozdu!"Yoksa seni gelir sahnede..."Seren Serengil ile Yaşar İpek'in düğün tarihleri belli oldu!

Seren Serengil ile Yaşar İpek'in düğün tarihleri belli oldu!

Bunlarda ilginizi çekebilir: